Томенко назвав умови для "ширки"

Неділя, 7 червня 2009, 10:20

Віце-спікер, депутат від БЮТ Микола Томенко вважає, що нова коаліція може бути сформована тільки за умови, якщо вона виконуватиме чотири функції.

Про це він заявив журналістам, коментуючи дискусію, яка відбулася 5 червня на засіданні фракції БЮТ.

Останні події

Томенко зауважив, що в нинішній ситуації треба знаходити порозуміння між різними політичними силами для того, щоб ухвалювати ефективні і непопулярні рішення у боротьбі з фінансово-економічною кризою.

"Під "об’єднаною" ми розуміємо розширення нинішньої коаліції за рахунок Партії регіонів в такий спосіб, щоб в нову коаліцію входили представники чотирьох фракцій", - сказав він.

Під "українською", за його словами, потрібно мати на увазі таку коаліцію, яка чітко застереже державний статус мови та європейський вибір країни, а під "європейськістю" - загальновизнані європейські стандарти демократії, підкреслив Томенко.

"Під відповідальною коаліцією ми розуміємо надзвичайно ретельний підбір кадрів до уряду, усвідомлюючи, що завдання, які стоять перед урядом, є надзвичайно складними. Кожна політична сила, яка делегуватиме своїх представників до уряду, повинна нести політичну відповідальність за діяльність своїх міністрів", - сказав віце-спікер.

При цьому він додав, що в разі, якщо вдасться вибудувати таку модель об’єднання в Україні, - то очевидно, що така коаліція потрібна в сьогоднішніх умовах.

УНІАН

powered by lun.ua