СБУ спіймала авто з грошима на підкуп виборців?

Середа, 9 грудня 2009, 16:31

СБУ затримала в Луганській області інкасаторський автомобіль з грошима, імовірно для підкупу виборців.

Як стало відомо "Українській правді" від джерел в СБУ, затримана інкасаторська машина начебто належала банку "Фінанси й кредит".

Правоохоронці не виключають, що гроші, знайдені в машині, мали піти на підкуп виборців у східних областях.

"За оперативною інформацією, ймовірно ці кошти мали піти на підкуп виборців у Луганській і Донецькій областях", - пояснив співрозмовник УП, посилаючись на допити затриманих.

Втім доказів цієї версії СБУ надати не може.

Раніше прес-служба СБУ повідомила, що на Донеччині викрито діяльність конвертаційного центру, через який  у тіньовий сектор економіки  протягом року виводилось понад 500 млн. гривень.

Фіктивні комерційні структури, об'єднані цим протиправним фінансовим механізмом, діяли на території Донецька та у Луганській області.

За дорученням слідчого прокуратури 3 грудня ц.р. співробітники СБУ із залученням бійців Центру спеціальних операцій затримали трьох учасників злочинного угруповання. Спільно з податковою міліцією ДПА в Донецькій області було здійснено обшуки на робочих місцях, у помешканнях, в автомобілях затриманих, накладено арешти на 134 рахунки підприємців та комерційних фірм, здійснено понад 30 виїмок у банківських установах.

Під час обшуку одного з офісних приміщень співробітники СБУ затримали автомобіль інкасаторської служби однієї з банківських установ, в якому знаходився наряд охорони з опечатаними мішками для перевезення грошей.

Будь-яких документів щодо походження коштів та їх транспортування на вимогу слідчого надано не було.powered by lun.ua