Регіонали знову скаржаться, що Тимошенко не дає грошей на вибори

Понеділок, 4 січня 2010, 22:13

Витрати на підготовку президентських виборів в 2009 році профінансовані на 80%, а в 2010 - ще не розпочато.

Про це повідомив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"На сьогоднішній день ситуація з фінансуванням виборів не змінилася абсолютно, тому що ще не розпочалося фінансування витрат, необхідних для підготовки виборів у 2010 році", - заявив він журналістам у понеділок.

Він нагадав, що на кінець 2009 року видатки на підготовку виборів були профінансовані приблизно на 80% від необхідного обсягу. Зокрема, були повністю профінансовані друк виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, а також послуги ЗМІ.

У той же час, залишилися недофінансованими витрати на оплату праці членів виборчих комісій.

Охендовський підкреслив, що це сталося з вини самих виборчих комісій, оскільки вони не забезпечили своєчасну оплату цих витрат.

Він також повідомив, що ЦВК у вівторок може розглянути кошторис витрат з підготовки та організації виборів президента України на 2010 рік, після чого передасть її в Міністерство фінансів і Держказначейство.

У той же час він нагадав, що державні установи почнуть працювати лише після свят. Тому ці документи ЦВК передасть із завершенням свят. При цьому він висловив надію, що Мінфін і скарбниця ефективно і швидко відреагують на пропозицію ЦВК.

Раніше Охендовський неодноразово заявляв, що до ЦВК не надійшли кошти на організацію та проведення виборів президента, але його спростовували інші члени ЦВК. Охендовський - людина Партії регіонів у ЦВК.
 

powered by lun.ua