Спостерігачі з Росії даремно сполохалися, що їх не пускають в Україну

1 перегляд
Субота, 6 лютого 2010, 11:58

Спостерігачі місії CIS-EMO з Росії в суботу вранці заявили, що їх не пускають в Україну, але Держприкордонслужба України стверджує, що це не так.

Як повідомили "Інтерфаксу-Україна" у прес-службі Держприкордонслужби, "жодних проблем із їхнім (спостерігачів) пропуском немає, на даний момент проходить їхнє оформлення в пункті пропуску Гоптівка (Харківська область)".

Там також додали, що оформлення проходить довго, оскільки велика група і кожного росіянина перевіряють на наявність реєстрації в ЦВК України.

Раніше представники місії CIS-EMO заявили, що 6 лютого о 6:30 ранку в пункті пропуску Гоптівка затримано два автобуси зі спостерігачами місії CIS-EMO, у яких знаходилося 90 спостерігачів - громадян Росії.

Як повідомили у штабі місії, усі затримані спостерігачі раніше зареєстровані ЦВК України (списки розміщені у відкритому доступі на сайті ЦВК). Усього ЦВК на другому турі виборів президента зареєструвала понад 450 спостерігачів CIS-EMO, включаючи представників Росії, Польщі, Німеччини, Вірменії, Киргизії, Білорусії.

Затримана група слідувала для спостереження за ходом голосування на Донбасі.

Керівництво місії пов'язувало затримання міжнародних спостерігачів CIS-EMO з використанням адміністративного ресурсу одним із кандидатів на виборах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua