"Регіони" просять ЗМІ терпіти і розуміти

Середа, 2 червня 2010, 19:17
Кабмін просить ЗМІ дотримуватися "звичайних правил етикету".

Про це заявила регіоналка Олена Бондаренко, яка курирує інформаційний напрямок в уряді, коментуючи інцидент між "Газетою по-українськи" та прес-службою Кабміну, повідомляє її прес-служба.

"Керівник прес-служби Кабміну Ігор Сторожук на моє прохання розібрався з цією ситуацією, з'ясував подробиці і провів профілактичну бесіду не тільки з учасницею конфлікту, а й з усіма працівниками прес-служби", - зазначила вона.

"Очевидно, що дії співробітниці прес-служби, яка просила газету делегувати іншого фотографа на засідання уряду, - пряме порушення професійної етики, перевищення службових повноважень і явне нерозуміння ролі, функцій та специфіки роботи ЗМІ", - заявила Бондаренко.

За її словами, "неприємно "здивував" і той факт, що дана співробітниця працює в прес-службі уряду не перший рік, а значить повинна бути чудово інформована про те, що існує жанр не тільки офіційної зйомки, але й неофіційної".

Також депутат від Партії регіонів підкреслила, що "всі співробітники прес-служби ще раз попереджені про неприпустимість подібного ставлення до представників ЗМІ".

"Разом з тим від імені Кабміну також звертаюся до представників ЗМІ з проханням про дотримання звичайних правил етикету, терпіння та розуміння складнощів, які виникають у журналістів у зв'язку з тим, що будівля Кабміну - режимний об'єкт", - сказала Бондаренко.

Українська правдаpowered by lun.ua