Литвин не розгледів трагедії БЮТ

П'ятниця, 4 червня 2010, 21:43

Рішення БЮТ покинути сесійний зал через те, що їх законопроекти не були включені до порядку денного у середу, не найкращий хід.

Про це заявив спікер Володимир Литвин в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Проблема ж полягає не в тому, що все що пропонує опозиція повинні одразу брати до розгляду. Рівно ж як значна частина законопроектів, які пропонує коаліція також не дістають підтримки. І ряд законопроектів, які подаються урядом також не дістають підтримки. В цьому немає великої трагедії", - зазначив він.

Спікер повідомив, що на середу було запропоновано до розгляду більше двадцяти законопроектів: "Із них п'ять не знайшли необхідної кількості голосів і не були включені до порядку денного. А інші законопроекти, їх було півтора десятка, були готові до розгляду".

"Представники опозиції пішли з сесійного залу. Хто буде тоді голосувати? Причому пішли з сесійної зали люди, які мають доповідати свої документи. Скажіть це правильно. Потрібен був певний привід", - вважає Литвин.

"А коли не включають законопроекти які скажімо вносив у свій час я. Щодо підтримки інвалідів-спинальників... Я просив тоді і Тимошенко, і "Нашу Україну" підтримати прийняття цього закону. Голосів не дали. То що треба було істерику продемонструвати?", - сказав він.

Литвин також заявив: "Ви прекрасно розумієте, якщо вони не голосують за будь-яке рішення. Хоч ти розпинайся. Найпотрібніше не підтримали".

На думку спікера опозиція діє по принципу: "Ага, це ж люди скажуть що він провів це рішення і вони його будуть підтримувати. Так це ж потрібно для країни, а не для політичної підтримки".

Українська правдаpowered by lun.ua