Азаров обіцяє порізати податки

Середа, 9 червня 2010, 10:50
 

Кількість загальнодержавних податків згідно з проектом нового податкового кодексу зменшується на 12 одиниць.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров, коментуючи проект кодексу, який має бути затверджений урядом на засіданні в середу.

"Ми суттєво зменшуємо кількість загальнодержавних  податків - з 29 до 17, скасовується 10 місцевих податків, передбачено поетапне зниження податків на прибуток підприємств. В наступному році - з 25% до 20%  і далі щорічно зменшення на 1% аж до 17% у 2014 році", - сказав він.

За словами прем'єра, також запроваджується стимулювання інвестиційного розвитку, і "значна увага приділяється стимулюванню розвитку малого підприємництва".

"Серйозно скорочуються витрати бізнесу на введення податкового обліку, зокрема зменшується кількість звітів, що подаються до податкових органів, організовується податковий та бухгалтерський облік, тощо", - розповів Азаров.

"І що найважливіше - встановлюється прозорий та зрозумілий механізм взаємодії фіскальних органів та платників податків. Якщо узагальнити, то ми відмовились від усього застарілого та недієздатного", - похвалився прем'єр.

"Це інноваційний документ, це справжня податкова реформа, яка принципово покращить інвестиційний клімат України і внесе нашу державу у рейтинг економічних свобод і привабливості для ведення бізнесу", - пообіцяв він.

Пізніше більш детально податковий кодекс має презентувати міністр фінансів Федір Ярошенко.

Українська правдаpowered by lun.ua