Ющенко упевнений, що українці не здадуть свою свободу

П'ятниця, 9 липня 2010, 13:16
 

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко переконаний, що сьогодні в Україні відсутня свобода слова.


Таку думку він висловив у інтерв'ю для фільму "Таємниці демократії", що його знімає паризька компанія із представництвом у Голівуді Appleseed Entertainment, передає прес-служба НУНС.


Ющенко вважає, що першими, хто відчув зміну курсу української влади, стали журналісти.

"Я можу сьогодні сказати, що свобода слова в моєму розумінні сьогодні в Україні відсутня", - наголосив екс-президент.

"Перший, хто відчув на собі це ярмо - це українські журналісти. Мова не йде про окремих людей, мова йде про політику цілих каналів. Ви сьогодні не почуєте критику влади, навпаки, журналісти її, як правило, одноголосно хвалять, а ті, хто не хвалить, ... має закритий рот", - зауважив Ющенко. 


На його переконання, це є великою проблемою для розвитку країни. "Мати вільного журналіста, мати свободу слова, на мій погляд, це вже 50% вирішеннях проблем у житті країни", - зауважив він.

Водночас, Ющенко висловив впевненість, що українці не віддадуть свободу слова і демократію, здобуту ними у 2004 році під час Помаранчевої революції.

"Я спокійний за українське суспільство, воно не віддасть здобуту демократію, не віддасть свободу", - наголосив він.

"У мене немає фатальності в цьому питанні. Я переконаний, що за 5 років нація змінилась і не віддасть демократію. Хоча виклики є... Це урок, і урок не для Януковича, Ющенка чи інших політиків, це урок для 47 мільйонів українців", - зауважив він, підкресливши, що демократія передбачає свободу вибору, навіть якщо цей вибір є помилковим. 

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...