Янукович чекає від головного по Києву кадрових пропозицій

1 перегляд
Четвер, 7 жовтня 2010, 14:26


Президент Віктор Янукович просить першого заступника голови Київської міської держадміністрації Олександра Попова визначитися з розстановкою кадрів.

Про це Янукович заявив на зустрічі з Поповим, повідомляє у четвер прес-служба президента.  

"Я хотів би, щоб ви остаточно визначилися із розстановкою кадрів. Ви вже подивилися, як працюють керівники районів", - сказав глава держави першому заступнику голови КМДА. 

Янукович наголосив, що чекає від нього пропозицій.

"До кінця жовтня ми подивимося, як будуть введені об'єкти теплопостачання в Києві, як буде завершено будівництво деяких об'єктів, як буде наведено порядок на дорогах. Після цього я готовий вас вислухати, щоб ми прийняли рішення", - сказав президент.

Янукович додав, що якщо необхідно, він може дати ще час, "щоб люди змогли "розкритися".

"По-перше, ми повинні думати про головне - ефективність роботи голів районних державних адміністрацій. На другому місці, безумовно, співпраця з київською міською адміністрацією. Повинна бути спільна робота і чіткий розподіл повноважень", - сказав Янукович.

У свою чергу, Попов зазначив, що система управління у Києві не була ефективною і потребувала дуже серйозних змін.

Тому, за його словами, на 1 листопада районні ради у столиці вже не існуватимуть.

"Це дуже серйозний крок до того, щоб у місті була ефективна влада", - сказав він.

"Я переконаний, і сьогодні ми в цьому напрямку працюємо, що нам потрібно дати додаткових повноважень у райдержадміністрації, дати туди додаткові фінансові ресурси", - заявив перший заступник Леоніда Черновецького.

Попов доповів президенту, що за 10 днів буде готовий зробити кадрові пропозиції щодо керівників райдержадміністрацій.

"Але вже сьогодні хотів би сказати: у нас буде дуже серйозне скорочення бюрократичного апарату", - повідомив він.

Так, за словами Попова, в райдержадміністраціях  сьогодні понад 100 заступників голів. Після скорочення їх залишиться не більше 50.

"Таким чином ми зекономимо кошти на бюрократичному апараті, його обслуговуванні, і спрямуємо їх на соціальний захист, на інші програми, які будуть реалізовуватися", - сказав фактичний керівник КМДА.

Попов також заявив, що "зараз є стабільність у міській раді". "Сьогодні консолідація відбувається навколо проектів вирішення конкретних проблем міста", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua