Литвин розповів, коли знадобляться 300 спартанців

Четвер, 7 жовтня 2010, 20:37
Верховна Рада планує направити на розгляд Конституційного Суду законопроект про внесення змін до Конституції.

Про це повідомив спікер Володимир Литвин у четвер під час зустрічі з Маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичем, повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Поправки в частині термінів повноважень президента, парламенту та місцевих органів влади будуть направлені в суд у п`ятницю.

Якщо Конституційний суд, сказав спікер, не висловить застережень щодо цього законопроекту, то ще на поточній сесії "ми маємо проголосувати за нього ще раз простою більшістю, а вже на наступній черговій сесії для остаточного затвердження цих змін парламент має проголосувати за них конституційною більшістю від свого складу".

Наступним етапом після детального вивчення законодавчих актів, які потребують змін у зв`язку із рішенням суду, зазначив Литвин, стане ретельна робота щодо приведення у відповідність до нього українського законодавства.

Зокрема, за його словами, окрім того, що парламент ухвалив закон про Кабмін, на п`ятницю запланований розгляд законопроекту про внесення змін до Регламенту Верховної Ради.

Оцінюючи поточну політичну ситуацію в державі, Литвин зауважив, що бачить свою відповідальність у тому, аби "утримати парламентаризм на належному рівні".

Це, за його словами, означатиме, що "ми стоїмо на демократичних позиціях".

Як відомо, 7-8 жовтня спікер перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці для участі у засіданні Міжпарламентській Асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки, Сейму та Сенату Республіки Польща.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua