Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Генпрокуратура покінчила зі справою урядовця Тимошенко

Вівторок, 2 листопада 2010, 09:23
Генпрокуратура закінчила розслідування у кримінальній справі щодо колишнього в.о. міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко Валерія Іващенка.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Також Генпрокуратура закінчила розслідування щодо арбітражного керуючого державного підприємства Міноборони "Феодосійський судномеханічний завод" М.

Їх звинувачують у службових зловживаннях та пособництві у незаконному відчуженні майна під час його санації.

У ході досудового слідства встановлено, що обвинувачений Іващенко "у листопаді минулого року, обіймаючи вказану посаду, зловживаючи службовим становищем, усупереч інтересам служби та в порушення вимог законів, підписав складений керуючим санацією М. план санації, яким передбачено реалізацію державного майна", йдеться у повідомленні.

Як зазначили у Генпрокуратурі, було передбачено реалізацію, зокрема, трьох причалів, бомбосховища та будівлі, яка забезпечувала розміщення і збереження мобілізаційних матеріальних резервів, що не дозволялось за процедурою санації.

"Унаслідок незаконних дій обвинувачених майно державного підприємства було реалізовано одній із приватних комерційних структур, що завдало збитків державі на суму 70,9 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

"Стосовно обох обрано запобіжний захід - взяття під варту", - зазначає Генпрокуратура.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: