Партія регіонів одержала в Севастополі абсолютну більшість

1 перегляд
Вівторок, 2 листопада 2010, 13:58

Представники Партії регіонів лідирують за попередніми результатами виборів у Севастопольську міську раду.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"За результатами підрахунку 93,6% бюлетенів, Партія регіонів буде мати в міській раді 46 депутатів, "Сильна Україна" - 4 місця, Народна партія - 3 місця, відповідно разом це 53 депутати, що дозволить серйозно підтримувати президента в його роботі", - сказав голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов на апаратній нараді.

За твердженням голови адміністрації, "загалом це буде 70%, тому, з огляду на те, що в нас уже є принципова згода з керівниками цих партій, ми після підведення підсумків виборів і реєстрації кандидатів проводимо засідання міськради, створюємо відразу коаліцію і починаємо працювати разом".

Говорячи про проблему явки виборців на виборах, голова виконавчої влади міста назвав дві причини: "Одна причина - бажання людей відразу після виборів мати результат і розчарування, коли говорять, що для цього треба час. Другий момент - така велика кількість виборів викликає відповідну реакцію в людей ".

У Севастополі активність виборців склала 41,7%. У міську раду увійдуть 76 депутатів.

За неофіційними даними, Партія регіонів набирає 30,5%, КПУ - 13,55%, партія "Російський блок" - 9,06%, ПСПУ - 6%, "Сильна Україна" - 5,39%, "Партія честі" - 4,51%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua