У Грищенка впевнені, що іноземці зміцнюють демократію України

Понеділок, 8 листопада 2010, 19:45
В українському МЗС сподіваються, що іноземні партнери будуть сприяти зміцненню основ конкурентної демократії в українській державі.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У МЗС розраховують, що США, як і інші іноземні партнери, будуть
сприяти успіху роботи, мета якої - зміцнити принципи конкурентної демократії в Україні", - зазначив він.

Заступник міністра також прокоментував заяву помічника державного секретаря США у справах Європи та Євразії Філіпа Гордона про недемократичність проведення місцевих виборів в Україні.

"У Міністерстві закордонних справ України вважають, що вичерпна оцінка уряду США проведення місцевих виборів в Україні 31 жовтня міститься в прес-релізі посольства США в Києві від 3 листопада", - заявив він.

Дипломат нагадав, що президент Віктор Янукович поставив чітке завдання до травня 2011 року подати на розгляд громадськості текст Виборчого кодексу.

Цей кодекс має уніфікувати виборче законодавство і дозволить проводити вибори всіх рівнів відповідно до вищих демократичних стандартів.

"Керівництво України запросило американських і європейських експертів приєднатися до діяльності створеної указом президента Януковича робочої групи з питань удосконалення законодавства про вибори", - зазначив Демченко.powered by lun.ua