У Львові стояли "живим ланцюгом", а в Луганську розгортали прапор

173 перегляди
Субота, 22 січня 2011, 15:54

У Львові близько п'яти тисяч осіб створили "живий ланцюг" від пам'ятника Тарасу Шевченку до пам'ятника Степану Бандері.

Участь в акції в рамках святкування Дня соборності взяли представники різних політичних сил, зокрема, ВО "Свобода", Партія регіонів, активісти громадських організацій та жителі Львова, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Учасники акції тримали в руках національні прапори, а деякі люди стояли з намальованими на обличчях державними прапорами.

Об 11:00 на п'ять хвилин ланцюг був зафіксований, а потім від пам'ятника Бандері до центру міста пройшла колона з державним прапором 3 на 4 метри.

Після закінчення акції на площі перед пам'ятником Шевченка пройшов мітинг та молебень.

У той же час, в Дніпропетровську святкування Дня Соборності розпочалося з урочистої церемонії покладання квітів до пам'ятника Шевченка, в якій взяли участь близько тисячі людей, у тому числі керівники області, міста.

Після покладання квітів близько 150 осіб, представників націонал-демократичних сил, провели акцію на Жовтневій площі, біля могили Січових стрільців.

Близько 300 представників партії "Фронт змін" взяли участь у національній акції "Ми - єдиний народ". На площі у парку Глоби вони зібрали кату України у вигляді пазлів.

Крім того, у Луганську з нагоди Дня Соборності вздовж центральної вулиці - Радянської - був розгорнутий п'ятдесятиметровій Державний прапор України.

Як повідомляє УНІАН, біля пам'ятника Тарасу Шевченку представники політичних партій та громадських організацій Луганської області провели мітинг, мета якого - єднання і консолідація демократичних сил регіону.

Як повідомив глава обласної організації УНП Валентин Ткалич, у заході взяли участь більше 100 осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua