У Азарова нагадали, як Тимошенко боролася з епідемією

Середа, 1 червня 2011, 20:40

Заява екс-прем'єра Юлії Тимошенко про те, що справа про фінансові махінації при закупівлі вакцини її не стосується, сміхотворна.

Про це йдеться в заяві прес-служби Кабінету міністрів, опублікованій на офіційному сайті уряду.

"В епоху інформаційних технологій, коли всі слова і діяння політика надійно фіксуються в базах даних, брехати не тільки негарно, але й це може мати наслідки", - йдеться в заяві.

"Досить нагадати пані Тимошенко, що саме вона підписувала постанову уряду про надання держгарантій (тобто, дозвіл залучити зовнішній кредит за рахунок платників податків) "Укрвакцині", - заявили в прес-службі.

Крім того, в заяві цитуються слова Тимошенко, які вона сказала на засіданні уряду 11 листопада 2009 року:

"Досягнута домовленість про закупівлю реанімаційного медичного обладнання, протипандимічної сезонної вакцини від грипу, домовленість про закупівлю антибіотиків. Робота зупинилася за однієї банальної причини: майже 8 днів президент не підписує закон про виділення мільярда гривень на боротьбу з епідемією", - сказала Тимошенко.

"25 листопада 2009 року пані Тимошенко публічно заявила, що вакцина від грипу буде закуплена за бюджетні кошти", - йдеться в заяві.

"Саме Тимошенко ініціювала питання про спрощення реєстрації вакцин в Україні ("Я особисто буду звертатися до депутатів з проханням, щоб вони прискорили вирішення питання") і обіцяла, що Верховна Рада буде боротися за подолання вето президента і виділення 1 мільярда гривень на боротьбу з епідемією", - уточнили в прес-службі.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.