АРБУЗОВ ПІДТВЕРДИВ СПРАВЖНІСТЬ ПРЕТЕНЗІЙ ДО АЗАРОВА

Четвер, 2 червня 2011, 20:39

Голова Нацбанку Сергій Арбузов називає свої листи із звинуваченнями уряду у зриві співпраці з МВФ нормальною світовою практикою.

Про це він каже у відеоінтерв'ю на сайті НБУ.

"Зазначу, що таке листування є нормальною світовою практикою взаємодії центральних банків та урядів. Це є складовою процесу координації між монетарною політикою Національного банку та фіскальною політикою уряду", - наголосив голова Нацбанку.

За його словами, така співпраця дозволяє ефективно проводити економічну політику держави.

"Наголошую, що співпраця фахівців обох відомств з оцінки перспектив та моделювання економічних ситуацій є цілком природною", - зауважив Арбузов.

"Важливим є те, що у цих дискусіях уряд і Національний банк знаходять спільні рішення із розв'язання тих проблем, що існують в економіці. Це свідчить про високий рівень взаємодії та тісну співпрацю між нашими установами", - додав банкір. 

Як відомо, в четвер ЗМІ розповсюдили лист НБУ до прем'єр-міністра з критикою дій уряду щодо інфляційної ситуації в Україні та перспектив співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Пізніше в Кабміні піддали сумніву справжність листа глави Нацбанку до прем'єра.

"Я б узагалі не хотів коментувати те, про що йдеться в листі, оскільки в мене немає ніяких гарантій у його справжньості. Глава уряду завжди оперує фактами, а не ксерокопіями і публікаціями", - заявив прес-секретар прем'єр-міністра Віталій Лук'яненко.

Економічна правдаpowered by lun.ua