Власенко: Пшонка так і не дав відповіді Тимошенко

П'ятниця, 3 червня 2011, 17:42

Захист Юлії Тимошенко не отримав жодної відповіді від генпрокурора Віктора Пшонки.

Про це повідомив захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Із 6 отриманих сьогодні мною документів 5 мені надано вперше. Тому твердження ГПУ, що я "повторно отримав копії відповідей, які були раніше надані прокуратурою", є неправдивим", - сказав Власенко.

Захисник Тимошенко також розповів, що отримані ним відповіді підписані працівниками ГПУ на рівні заступників начальників управлінь.

"ГПУ знову порушує закон. Юлія Тимошенко до цих людей не зверталася і не просила від них жодних відповідей. Ми подавали скарги, зокрема, на ім’я Пшонки. Відповідно до ст. 235 КПК, він особисто має відповідати на подібного роду скарги", - заявив Власенко.

"На наші скарги на керівництво ГПУ відповідають нижчі чини прокуратури, в самих же документах пропонуючи нам в разі незадоволення відповіддю звертатися до керівництва ГПУ. Театр абсурду", - прокоментував дії Генпрокуратури захисник Тимошенко.

Власенко підкреслив, що навіть ці відповіді були надані з порушенням термінів.

Як відомо, Тимошенко подала до Генпрокуратури скарги на дії слідчих з незаконного порушення кримінальних справ проти неї.

Відповідно до ст. 235 Кримінально-процесуального кодексу, протягом 3 діб сторона Тимошенко мала отримати відповіді особисто від генпрокурора Віктора Пшонки.

Українська правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.