Росія дала Білорусі світло

Субота, 2 липня 2011, 19:49

Росія в суботу ввечері відновила постачання електроенергії до Білорусі.

"Поставки до Білорусі відновлені і проводяться в повному обсязі", - заявив "Інтерфаксу" представник ВАТ "Інтер РАО ЄЕС" Антон Назаров.

Раніше в суботу стало відомо про телефонну розмову президента РФ Дмитра Медведєва з віце-прем'єром Ігорем Сечіним, який доповів про виконання білоруською стороною своїх зобов'язань з оплати електроенергії.

"З урахуванням виконання Мінськом фінансових зобов'язань президент дав вказівку відновити подачу електроенергії білоруській стороні згідно з існуючими договорами", - повідомила журналістам прес-секретар російського президента Наталія Тімакова.

Помічник міністра енергетики Білорусі Людмила Зенькович підтвердила агентству "Інтерфакс-Захід", що поставки російської електроенергії до країни відновлені.

Напередодні ввечері до Білорусі також були відновлені поставки української електроенергії після погашення простроченої заборгованості.

"Інтер РАО ЄЕС" опівночі 29 червня припинило експорт електроенергії до Білорусі через накопичений борг в сумі близько 1,2 мільярда російських рублів за період з квітня по травень.

Білорусь 1 липня провела оплату третього траншу в рамках погашення реструктуризованої заборгованості перед "Інтер РАО ЄЕС".powered by lun.ua