8 справ проти київських чиновників передали до суду

Субота, 9 липня 2011, 13:54

З кінця 2010 року і до початку липня проти чиновників Київської міськдержадміністрації направлено до суду 8 справ.

Про це в інтерв'ю "Фокус" повідомив прокурор Києва Анатолій Мельник.

"30 січня минулого року до Печерського суду було направлено кримінальну справу проти начальника Головного управління з фізичної культури і спорту КМДА (за даними Фокусa, це Петро Буркацький)", - сказав Мельник.

"У березні 2010-го суд засудив його до чотирьох років в'язниці умовно. Зараз Апеляційний суд направив справу на новий розгляд", - сказав Мельник.

За його словами, 6 січня 2011 до Святошинського суду направлено справу проти начальника Головного управління транспорту КМДА Олексія Бархатова.

"Заарештовано майно підсудного на суму 70 тисяч гривень. Справа досі розглядається в суді, підсудний - під підпискою", - сказав прокурор.

Також, за його словами, набув чинності вирок, винесений головному спеціалісту відділу земельних ресурсів столичної мерії на прізвище Леонов. "Він засуджений на 5 років умовно", - додав прокурор.

Він розповів, що зараз слідчі прокуратури займаються декількома справами проти чиновників КМДА та Київради.

Мельник також повідомив, що найбільший хабар, задокументований у Київській міськадміністрації за останні кілька місяців, склав 1 тисячу доларів.

Ці гроші заступник начальника юридичного управління апарату КМДА (за інформацією Фокусa, його прізвище Фрідман) отримав від заступника директора комунального підприємства.

"25 червня цю справу направлено до суду", - сказав Мельник.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.