"Наша Україна" знову не змогла визначитись зі своїм майбутнім

Вівторок, 27 вересня 2011, 17:14

Політрада "Нашої України" не змогла прийняти декларацію про створення нової політичної сили.

Про це за результатами засідання президії політради "Українській правді" розповів депутат Андрій Парубій.

За його словами, на президії обговорювалося питання об’єднання "Нашої України" з низкою "патріотичних українських сил".

"Спочатку була озвучена позиція Віктора Ющенка, який стверджував, що на вибори варто йти самостійно, партією. Потім я озвучив позицію про необхідність об’єднання з низкою патріотичних сил, зокрема, з "За Україну!", УНП, КУН", - сказав Парубій.

За його словами, на голосування була поставлена "Декларація про об’єднання національно-патріотичних сил", де передбачалося поетапне створення єдиної нової правої сили на базі цих партій.

"Йшлося про те, щоб провести установчий з’їзд орієнтовно до 15 жовтня, а нової фракції у парламенті – до 1 жовтня", - сказав Парубій.

Декларація, що ставилася на голосуванні політради Нашої України

Разом з тим, за його словами, обидва варіанти – про об’єднання і про самостійний похід на вибори - були поставлені на голосування, "але жодне з рішень не набрало необхідної кількості голосів".

На питання, чи розглядалося питання про спільну опозиційну діяльність фракцій "Блок Юлії Тимошенко" - "Батьківщина" та НУНС у Верховній Раді, Парубій відповів:

"Ні, йшлося лише про об’єднання національно-патріотичних сил правого спрямування".

Він також сказав, що питання про усунення Віктора Ющенка з посади голови партії не ставилось на голосування і не обговорювалось.

Як відомо, за інформацією УП, на політраді мало бути ухвалено рішення про план створення нової політичної сили для початку об’єднавчого процесу.

В майбутньому це новоутворення мало стати центром злиття інших політичних сил та проектів, які не мають можливості самостійно пройти до парламенту і водночас не прагнуть об’єднання з Арсенієм Яценюком або БЮТ.

Лідером новоутвореної партії має стати Валентин Наливайченко.

Українська правдаpowered by lun.ua