Тимошенко будуть виправдовувати до кінця

Четвер, 6 жовтня 2011, 16:54

Захист Юлії Тимошенко заявляє, що оскаржуватиме вирок суду проти екс-прем’єра щодо газових угод 2009 року, навіть у разі декриміналізації статті.

Про це заявив адвокат екс-прем’єра Юрій Сухов, повідомляє УНІАН.

"Безумовно, у цій справі має бути винесений виправдовувальний вирок. Але якщо він буде обвинувального характеру, то, незалежно від декриміналізації цієї статті, рішення обвинувального характеру буде оскаржено за будь-яких умов", - сказав Сухов.

Адвокат наголосив, що у діях екс-прем’єра у 2009 році під час підписання газових угод з Росією не було складу злочину.

"У діях Тимошенко немає складу злочину, тому жодним чином декриміналізація цієї статті не повинна вплинути на вирок суду", - додав він.

У свою чергу, інший адвокат екс-прем’єра Микола Сірий підкреслив, що політичні рішення не можуть каратися у кримінальному порядку.

"За результатами розгляду цієї справи, на наше глибоке переконання, доведено повною мірою те, що Тимошенко не вчиняла жодного злочину або правопорушення. Її особисті дії, а також дії офіційної делегації, пов’язані з вирішенням газової кризи у січні 2009 року, були здійснені у повній відповідності до міжнародно-правових зобов’язань України", - сказав він.

Сірий переконаний, що дії Тимошенко на посаді прем’єр-міністра відповідали Європейській енергетичній хартії, вимогам Світової організації торгівлі і всіх договорів з Європейським Союзом. "Урядова делегація діяла у повній відповідності до цих міжнародно-правових параметрів", - підкреслив він.

"У суду на сьогодні немає жодного іншого варіанту, ніж виносити виправдувальний вирок", - резюмував Плахотнюк

powered by lun.ua