БЮТ розблокував Раду після обіцянок Литвина

Вівторок, 1 листопада 2011, 11:28

Закон щодо декриміналізації економічних статей Кримінального кодексу буде розглянутий у п'ятницю.

Про це повідомив спікер Володимир Литвин після погоджувальної ради на засіданні Верховної ради.

"У зв'язку з тим, що тільки у понеділок завершилось подання пропозицій до цього закону і комітет працює над цим законопроектом, і завтра має бути прийнято остаточне рішення комітету, ми домовились рекомендувати розглянути це питання у п'ятницю після години запитань до уряду", - сказав Литвин.

Також він пропонує перед цим провести консультації з представниками фракцій з цього питання.

Щодо вимоги депутатів від БЮТ про можливість відвідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко у СІЗО, Литвин пообіцяв, що він звернеться до фахівців з судів, щоб дізнатись, як це питання регулюється і "чи можна депутатам реалізувати своє прагнення".

Щодо іншої вимоги представників БЮТ про достроковий розпуск парламенту Литвин зазначив, що це питання не регулюється постановами Верховної Ради, тому він запропонував передати ці ініціативи до регламентного комітету, який має надати правовий висновок щодо цього питання.

Також Литвин запропонував Верховній раді розглядати проект закону про гарантії виконання рішень суду, яким скорочується кількість пільгових категорій, тільки після того, як буде досягнуто домовленостей між Кабміном та представниками громадських організацій, які висловлюються проти законопроекту.

"Коли Кабмін разом з громадськими організаціями, які активно не згодні з цим законопроектом, дійдуть консенсусу і зафіксують відповідне рішення підписами, ми розглянемо питання", - сказав Литвин.

Після цього депутати від БЮТ, які блокували трибуну, зняли надпис "Юлі – Волю!" і розблокували трибуну.

Українська правда