Гриценко впевнений, що Янукович неадекватно виражається

Четвер, 3 листопада 2011, 21:01

Заява президента Віктора Януковича про масову скупку зброї для підготовки збройного нападу на органи влади є неадекватною.

Про це заявив депутат від НУНС, глава партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, повідомляють "Українські новини".

"Вважаю таку заяву президента абсолютно неадекватною... Те, що влада боїться народу, - це добре, тому, може, буде робити менше помилок", - зазначив він.

"Але я б не хотів, щоб після такого заклику президента міністри-силовики направили підготовку своїх структур насамперед на захист влади замість того, щоб захищати народ від реальних бандитів", - уточнив Гриценко.

Депутат зазначив, що силові структури зараз налічують 715 тисяч осіб, і з них тільки 184 тисяч - Збройні сили, які повинні захищати народ від агресії ззовні, а решта, за його словами, орієнтовані, насамперед, на захист влади від народу.

"Тому якщо після цієї емоційної заяви Януковича і буде далі здійснюватися переорієнтація силових структур на захист влади - це буде небезпечно", - підкреслив Гриценко.

За словами депутата, коли представники силових структур охороняють мирні акції, вони виходять на них добре підготовленими, оснащеними, в бронежилетах, але при цьому на боротьбу зі злочинцями відповідне оснащення нібито відсутнє.

Гриценко спрогнозував, що якщо влада буде діяти лише в інтересах власного збагачення, народний гнів буде в країні тільки наростати, що може привести до ситуацій, що склалися в цьому році в ряді країн арабського світу.

Як відомо, 2 листопада Янукович заявив про інформацію правоохоронних органів про масову скупку зброї для підготовки збройного нападу на органи влади.