У Варшаві погрожують заблокувати відкриття Євро-2012

Понеділок, 4 червня 2012, 14:04

Близько 40 компаній субпідрядників, яким не заплатили за виконані роботи на "Національному Стадіоні" у Варшаві, прийняли рішення блокувати об'єкт.

У протесті може взяти участь до 6 тисяч осіб, повідомляє польське видання "Rzeczpospolita".

Субпідрядники вимагають, щоб президент "Національного Центру Спорту", відповідальний за будівництво стадіону, надав їм письмові гарантії оплати протягом тижня.

"Ми у відчаї і не зупинимось ні перед чим", - сказав один із власників компанії.

"Ми ситі по горло листуванням з генеральним підрядником і інвестором. Вони запевняють, що розрахуються з нами. Але ми це чуємо вже кілька місяців. Якщо до початку турніру ми не отримаємо грошей, то це вже кінець - значить, ми їх вже ніколи не побачимо", - додав інший субпідрядник.

За словами незадоволених,  у НЦС є останній шанс провести переговори.

"Ми не вийдемо з офісу без письмових гарантій від НЦС чи Міністерства спорту, що гроші будуть сплачені", - сказав один із власників фірми.

"Якщо почуємо "ні", будемо стягувати машини і людей до Варшави. Машинами ми перегородимо вхід на стадіон, можливо тоді дочекаємось міністра", - додав він.

НЦС заспокоює, що має вільні фінансові активи на суму 152 млн злотих, надані генеральним підрядником.

Речник НЦС Дарія Кулінська підкреслює, що кожна вимога розглядається індивідуально.

"Президент може зустрітися зі всіма, але не під погрозами. Є певні факти, які потрібно перевірити, і ми це робимо. Якщо з'ясуються факти зловживання повноваженнями, ми будемо вживати відповідних заходів", - скала Кулінська.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування