Більше 65% населення вважають мовний закон піаром "регіоналів"

11 переглядів
38
Четвер, 5 липня 2012, 14:06

65,1% людей вважають, що внесення Партією регіонів законопроекту, який підвищує статус російської мови, є передвиборним кроком з метою підвищення популярності перед виборами.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру ім. Разумкова.

Так вважають більшість жителів усіх регіонів – від 51,8% на Сході країни до 78,8% – на Заході.

Ще 24,0% опитаних вважають, що внесення даного законопроекту є проявом турботи влади про потреби громадян.

43,6% респондентів виступають за те, щоб українська мова була єдиною державною і офіційною мовою, 25,0 % – за те, щоб російській був наданий статус офіційної в деяких регіонах.

23,9% – за надання російській мові статусу другої державної поряд з українською. Ще 2,0% опитаних вважають, що російська мова має бути єдиною державною, а українська – офіційною.

Лише 0,4% вважають, що російська має бути єдиною державною і офіційною в Україні.

Згідно опитування, більшість жителів Західного і Центрального регіонів - 84,4% і 59,7% відповідно, виступають за те, щоб лише українська мова була державною.

Проте відносна більшість жителів Південного і Східного регіонів - 47,7% і 40,4% відповідно, за те, щоб і українська, і російська були державними мовами.

Дослідження проведене з 16 по 25 червня 2012 року. Методом інтерв’ю було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим.

Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських поселень). Інтерв’ю проводилися за місцем проживання респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.62.---Ivanivska..
Більше 65% населення вважають мовний закон піаром "регіоналів"- а отже ці 65% населення не довіряють ні партії регіонів, ні комуністам, ні народній партії Литвина, які так по-хамськи, навіть по бандитськи намагалися нам всім "втюхати" антиукраїнський закон "КОКІ" -як його називають вже в народі завдяки прізвищам головного "підрахуя" Ківалова та українофоба Колєсніченка. Пратію регіонів разом з Януковичем на смітник історії !!!
AlM3: Pinkod_3: Ги. Підняли рейтинг "опозиції" Так їм синьожопим і треба. Дібіли, будете горіти в пеклі.
А до этого у ПР был большой рейтинг на западной Украине? Кому там подымать, если и так все голоса у оппозиции? А вот среди своих сторонников ПР действительно поднял рейтинг. Так что все добивались своих целей.
============================================================ Какой они подняли рейтинг? На Юге и Востоке,люди жрать хотят,а не "рюсский язык",которым и так,в основном все и общаются.Последний "козырь" рыглоидов-бит.Больше у них,не осталось ничего.
IP: 95.135.150.---ellados..
Думаю, "мобілізація" донецького електорату, на який мабуть був розрахований закон про мови, вже не спрацює. Місяць-два на якийсь процент російськомовного населення підніметься рейтинг ПР і комуністів. А потім кожен скаже: "А що мені дає той закон, коли реального покращення життя немає?" І так в Донецьку, Одесі чи Луганську суцільне домінування російської мови. Що констатація цього факту дасть? Невже про це теревенитимуть претендети в депутати на зустрічах і мітингах? Адже людей в 99% турбує інше : безпідставне підвищення пенсійного віку, захмарні ціни на житло, жахи "медичної реформи", чому цілі бюджети України знаходяться в кіпрських банках, чи не потягне донизу економіку 4-мільярдні збитки від Євро-2012 і безліч інших питань
IP: 46.202.228.---parus3..
А что,есть сомнение в том,что политиков снова делят на "своих-чужих"?
IP: 31.129.164.---Grigorin1..
Ще 24,0% опитаних вважають, що внесення даного законопроекту є проявом турботи влади про потреби громадян. **** 24,0% НЕ ВИЛІКОВНІ, ПРИЙДЕТЬСЯ ВИСЛАТИ НА КУРОРТ - ЧУМУЙДАНТ, ВОКЗАЛ, ЧЕЧНЯ. ТАМ ТАКІ ПОТРІБНІ
Усі коментарі