"Батьківщина" попросить своїх депутатів відстоювати мову в регіонах

Середа, 8 серпня 2012, 21:38

Об’єднана опозиція "Батьківщина" звернулася до депутатів місцевих рад із закликом скликати позачергові сесії та ухвалити рішення, які не дозволять вступити в силу "мовному" закону.

Звернення стосується передовсім обласних, районних, міських рад, у яких існує демократична більшість, повідомляє прес-служба партії.

Відповідні прямі доручення отримають місцеві фракції та депутати від політичних сил, які сформували об’єднану опозицію.

"Нова демократична більшість у новому парламенті скасує цей закон, але сьогодні перед нами стоїть завдання не допустити його руйнівної дії, не дозволити запущеному владою "мовному Чорнобилю" вбити українське слово", - зазначають у "Батьківщині".

В об’єднаній опозиції також закликали місцевих депутатів рішеннями рад ініціювати імпічмент президента Віктора Януковича, як посадової особи, яка своїм підписом взяла на себе одноосібну відповідальність за цей злочин проти української мови.

Водночас "Батьківщина" звертається до всіх демократичних сил підтримати нашу ініціативу і на місцевому рівні поставити заслін брутальним намірам влади знищити нашу рідну мову.

Як відомо, Янукович підписав закон "Про принципи державної мовної політики", який фактично вводить в Україні двомовність.

Українська правдаpowered by lun.ua