Заходи Януковича обійдуться бюджету в мільйон

5 переглядів
П'ятниця, 7 вересня 2012, 20:07

Заходи за участю президента, проведені в Українському домі та палаці "Україна", обійдуться держбюджету в більш ніж 1 мільйон гривень.

Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Держуправління справами в ході закупівлі в одного учасника вибрало ДП "Національний палац мистецтв "Україна" та ДП "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" для надання послуг з організації проведення культурних заходів і офіційних суспільно-політичних заходів за участю президента протягом 2012 року.

За ці послуги палац "Україна" отримає 506 тисяч 97 гривень, а "Український дім" - 500 тисяч гривень.

Закупівля в одного учасника пов'язана з тим, що палац "Україна" має у своєму розпорядженні найбільший зал в країні, а "Український дім" обладнаний медіа-центром.

Крім того, у підприємств є своя система протипожежного, санітарно-гігієнічного, екологічного, радіаційного та протиепідемічного контролю та контролю за станом технічного захисту інформації.

Як відомо, Кабмін затвердив проект і кошторис реконструкції будівлі "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" на суму 290,148 мільйонів гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua