Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Спостерігачі від СНД зафіксували порушення "регіоналів"

Субота, 6 жовтня 2012, 17:07

Міжнародна організація зі спостереження за виборами СIS-EMO зафіксувала порушення кандидатів від Партії регіонів.

Зокрема, як повідомляє прес-служба організації, районна газета "Кролевецький вісник" (159-160 округи), висвітлюючи громадське життя міста, постійно розміщує матеріали з посиланнями типу "за ініціативою" або "за підтримки" депутата Верховної Ради від Партії регіонів Андрія Деркача відбувся той чи інший захід.

Також на запрошення Деркача було проведено концерт за участю Михайла Поплавського та Олександра Пономарьова, які назвали Деркача "справжнім патріотом України", "справжнім українцем".

Особливу увагу фахівці організації звернули на події, які відбулися 27 вересня в приміщенні СШ № 1, зокрема - на зустріч з Деркачем, явка на яку, за свідченнями очевидців, була "обов'язковою".

Крім того, місії CIS-EMO стало відомо, що 28 вересня голові дільничної комісії № 590881 (м. Шостка, виборчий округ № 161) Петренку В.І. (подання від кандидата в депутати ВР - Сербіна Ю.С.) зателефонувала жінка, яка представилася Антоніною Петрівною. Остання вимагала прийти в офіс Партії регіонів і написати заяву про відмову від посади голови виборчої дільниці.

Після цього вона зателефонувала заступнику голови цієї комісії Щербині Б.В. (подання фракції НУНС), представившись головою дільничної комісії № 590881, після чого вимагала прийти в офіс Партії регіонів і написати заяву про відмову від посади заступника голови виборчої дільниці, мотивуючи це тим, що він не має досвіду, а вона як голова не дасть йому працювати.

26 вересня в Сумах (округ 158) було зафіксовано розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидата в народні депутати Анатолія Єпіфанова в Сумській спеціалізованій школі № 23.

Зокрема, агітаційний плакат Єпіфанова розміщено на дошках оголошень і на стінах коридору.

Крім того, 27 вересня в Сумах на вул. Добровільній активісти Партії регіонів розповсюджували агітаційні матеріали без відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, що здійснила друк, їх тираж, інформації про осіб, відповідальних за випуск.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: