Азаров: Україна готова співпрацювати з місією Європарламенту після виборів

Вівторок, 9 жовтня 2012, 13:41

Україна готова продовжувати співпрацю з представниками Європарламенту після парламентських виборів, що пройдуть 28 жовтня.

Про це заявив прем’єр Микола Азаров під час зустрічі з уповноваженими представниками Європарламенту – колишнім Польщі Олександром Кваснєвським та екс-президентом Європарламенту Петом Коксом, повідомляє урядовий портал.

Азаров також висловив переконання, що проведення виборів "у демократичний, вільний та чесний спосіб доведе зрілість української демократії та стане важливим кроком для подальшого поглиблення відносин між Україною та ЄС".

Прем'єр подякував уповноваженим представникам Європарламенту за активну та неупереджену діяльність у рамках моніторингу розгляду окремих резонансних судових справ в Україні.

"У ході зустрічі було висловлено спільну думку, що діяльність місії Європарламенту сприяла зміцненню взаємної довіри та кращому розумінню особливостей українського законодавства та судової практики", відзначили в прес-службі Кабміну.

Як відомо, місія Європарламенту була започаткована на виконання домовленостей Азарова та президента Європарламенту Мартіна Шульца від 16 травня 2012 року з метою спостереження за розглядом окремих судових справ в Україні, що є предметом посиленої уваги ЄС.

Станом на жовтень уповноважені представники Європарламенту здійснили 8 візитів в Україну, в ході яких вони відвідали судові слухання у відповідних кримінальних справах, мали зустрічі з їх фігурантами, а також з представниками Генпрокуратури, Державної пенітенціарної служби, інших причетних установ.

Місія Кваснєвського і Кокса зі спостереження за справами екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра МВС Юрія Луценка зупинена на час парламентських виборів в Україні і продовжиться після їх завершення.

Вибори до Верховної ради пройдуть 28 жовтня.

Українська правда  powered by lun.ua