ЦВК стурбували протоколи на округах Фаріон, Журавського, Колесніченка і Луцького

Понеділок, 5 листопада 2012, 13:05

ЦВК зобов'язала окружні виборчі комісії в 13 округах скласти уточнений протокол про підсумки голосування на виборах Верховної Ради до четверга.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому, повідомляють Українські новини.

Йдеться про округ №116 (Львівська область), перемогла зі значним відривом кандидат від "Свободи" Ірина Фаріон.

Також йдеться про округ №66 в Житомирській області, де переміг з незначним відривом Віталій Журавський, щодо його результату було виявлено невідповідності в даних на сайті ЦВК.

ЦВК також назвала проблемний округ №184 в Новій Каховці (Херсонська область), де перемогу віддали регіоналу, не дивлячись на те, що громадськість вийшла на захист самовисуванця Івана Винника.

Решта регіонів, де йдеться про уточнення протоколів, не є проблемними.

Це округи в Криму, де зі значним відривом перемогли регіонали - №3, 9, 10.

Ще один округ в Житомирській області №64, де регіонал переміг комуніста.

Решта округів, де просять уточнити бюлетені – округи, де перемогли опозиціонери.

Це округ №161 в Сумській області, округ №205 в Чернігівській області, де перемогли представники від "Батьківщини" регіоналів.

Округи в Києві – 212, де опозиціонер Віталій Ярема переміг самовисуванця Ігоря Баленка, 217, де опозиціонер Олександр Бригинець переміг самовисуванця Вадима Столара і 222, де опозиціонер Дмитро Андрієвський обійшов Рену Назарову від УДАРу і Максима Луцького від регіонів.

Уточнити протоколи просять також на окрузі №225, де з великим відривом переміг скандальний Вадим Колесніченко.powered by lun.ua