Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Симоненко вже хоче скасувати мажоритарку. Бо його кандидати не пройшли?

Четвер, 8 листопада 2012, 12:25

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що вибори в усіх мажоритарних округах можна визнати недійсними.

Про це він сказав на прес-конференції у четвер, повідомляють Українські новини.

Симоненко вважає невизначеним рішення Центрвиборчкому про неможливість встановлення результатів виборів і необхідності перевиборів у кількох одномандатних округах.

"Компартія вважає, (що) це - половинчасте рішення, воно спрямоване, насамперед, на те, щоб відвернути увагу громадськості від більш серйозних проблем, пов'язаних з минулими виборами", - сказав він.

На думку Симоненка, на виборах були масові фальсифікація і порушення, пов'язані з використанням адмінресурсу, підкупом виборців і членів виборчкомів.

"Якщо відкинути всю цю показуху, то вибори можна визнати недійсними як мінімум у всіх мажоритарних округах", - додав він.

За словами Симоненка, перед проведенням перевиборів необхідно притягнути до кримінальної відповідальності всіх винних у порушеннях на виборах Ради, і тільки після цього проводити наступний етап голосування.

"Фракція комуністів наполягатиме на тому, щоб притягали до кримінальної відповідальності і замовників, і виконавців того, що сталося, наприклад, у цих п'яти округах", - заявив він, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, правоохоронні органи разом із ЦВК мають розглянути це питання і дати відповідь, хто був замовником і хто - виконавцем.

Симоненко підтвердив, що кандидати від КПУ будуть брати участь у перевиборах у мажоритарних округах у разі їх призначення.

Крім того, за його словами, Компартія має намір наполягати на скасуванні мажоритарної системи виборів.

Симоненко наголосив, що в цьому комуністи бачать один із варіантів "подальшого збереження української влади від того, що капітал, по суті, скуповує цю владу, й вибори на мажоритарних округах підтвердили це".

Як відомо, КПУ на цих виборах не отримала жодного мажоритарного мандата, програвши в округах своїм опонентам.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: