Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко ні за кордон, ні під домашній арешт не можна - тюремник

Четвер, 8 листопада 2012, 12:53

Лікування і обстеження екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за межами України неможливе.

Про це заявив журналістам заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області Андрій Лапинський, коментуючи пропозицію німецьких лікарів продовжити лікування екс-прем’єра або за кордоном, або під домашнім арештом, повідомляє УНІАН.

"Жодним законодавчим актом України, жодною міжнародною конвенцією, до якої приєдналася Україна, не передбачене тимчасове передавання своїх громадян, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі за вироком суду України для якого-небудь лікування або обстеження за межі нашої держави", - сказав він на брифінгу перед харківською лікарнею.

"Враховуючи, що у Тимошенко українське громадянство, і те, що вона засуджена українським судом, вирок якого повинен бути виконаний на території України, на теперішній час її лікування і обстеження за кордоном не можливе", - сказав Лапинський.

Він також наголосив, що чинним законодавством не передбачене лікування ув’язнених під домашнім арештом.

Лапинський підкреслив, що перебування ув’язнених під домашнім арештом також не передбачене новим кримінально-процесуальним кодексом, який вступить в силу 19 листопада.

"У кримінальному кодексі України строго визначені 12 видів кримінальних покарань. Домашнього арешту там немає", - заявив він.

"Домашній арешт передбачений в новому кримінально-процесуальному кодексі, який вступає в силу 19 листопада поточного року. Але цей домашній арешт може бути застосований до осіб, які перебувають під слідством. Юлія Володимирівна вже засуджена", - пояснив Лапинський.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: