Тягнибок: Банкова намагається нав’язати гру, де Янукович виходить у 2-й тур

Четвер, 2 травня 2013, 21:43

Влада намагається відволікти людей від кризи нав'язуванням ідеї, що на президентських виборах можливий сценарій виходу у другий тур Януковича і Тягнибока.

Про це в інтерв'ю 5 каналу сказав Олег Тягнибок.

"Теоретично другий тур – Янукович і Тягнибок. Оскільки у нас відбувається перманентне синусоїдне голосування на президентських виборах, на цих виборах голосуватимуть за державника. Я вас запевняю, що будь-хто, хто увійде в другий тур з представників опозиції, буде підтриманий всією опозицією і стане у другому турі єдиним кандидатом, переможе Януковича", - впевнений Тягнибок.

"Але тут є цікавий момент, на який багато хто купився, а чому ви стверджуєте, що Янукович увійде у другий тур?" - обурився він.

"Свобода дивиться на кілька кроків вперед. Нам треба ставити завдання, щоб Янукович взагалі у другий тур не увійшов. Це має бути завданням опозиції, а не підігрувати їхній грі (влади - УП), мовляв щодо другого туру", - зазначив Тягнибок.

"Це певна гра Банкової. Вони намагаються всім втокмачити в голову, що Янукович увійде у другий тур. Ми вже мали президента Ющенка, який казав, що буде в другому турі. Пам'ятаєте, яке місце він посів? П'яте", - зазначив Тягнибок.

"Є дуже велика криза, не світова, а  саме українська. Чому? Бо крадуть…Для того, щоб відволікти суспільство від злободенних проблем, пенсій, доріг, зарплат, вони починають бавитись у таку Санта Барбару. На ток-шоу представники влади не розповідають про реформи, вони постійно критикують опозицію", - зазначив він.

"В тому то і є гра, бо вони намагаються нав'язати думку, що Янукович гарантовано буде в другому турі, друге – вони відволікають від злободенних проблем в Україні", - додав Тягнибок.

Українська правдаpowered by lun.ua