Вілкул обіцяє, що з туристів податок брати не будуть

6 переглядів
Середа, 5 червня 2013, 16:08

Кабінет Міністрів не буде вводити податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, які виїжджають відпочивати за кордон.

Про це заявив віце-прем'єр Олександр Вілкул, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

Як відомо, Держагентство з питань туризму і курортів пропонує ввести податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, які виїжджають відпочивати за кордон.

"Досить часто керівники держагентств виступають з ініціативою пошуку додаткового джерела фінансування галузі. Можу з упевненістю сказати: уряд точно не збирається підвищувати кількість податкових зборів. Це стосується і туристичної сфери", - сказав він.

На сьогоднішній день під керівництвом Вілкула розробляється Концепція цільової програми розвитку туризму і курортів до 2022 року.

Реалізація цієї програми дозволить збільшити в'їзний потік туристів в країну вдвічі, надходження до бюджету - в 2,5 рази, інвестиції - з 9 мільярдів гривень до 40 мільярдів гривень.

Віце-прем'єр додав, що головним пріоритетом роботи уряду є дерегуляція бізнесу, в тому числі шляхом спрощення дозвільних процедур.

"Для цього в Україні уряд створює мережу центрів надання адміністративних послуг за принципом "єдиного вікна" і реалізує проект щодо спрощення отримання адмінпослуг через відділення "Укрпошти", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua