Суд закрив очі на відеодокази фальсифікацій і визнав вибори у Василькові дійсними

Субота, 8 червня 2013, 12:12

Київський окружний адмінсуд відмовив Миколі Недільку - адвокату кандидата на посаду мера Валерія Поповича - у задоволенні позову проти Васильківської ТВК з вимогою визнати недійсними результати виборів, що відбулися 2 червня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив спостерігач, активіст Владлен Сергієнко.

Також суд зобов'язав  Неділька сплатити судовий збір, який було сплачено заздалегідь. Наразі позивачі планують подати апеляцію.

Як зазначив Сергієнко, засідання суду під головуванням судді Брагіної, авершилося винесенням постанови з "дебільними формулюваннями, виписками на статті законодавства про вибори, купою орфографічних помилок та спотворенням прізвища "переможця" на Сабаш С.В. (кандидат, що за підсумками підрахунку голосів переміг  – Володимир Сабадаш. – УП)".

"Київський окружний адмінсуд фактично відмазався від позову з наданням повної картини фальшувань, які відбувалися у місті під час голосування. Відеодокази … були направлені головам опозиційних парламентських фракцій, належним чином були подані через каанцелярію суду, однак про них в постанові взагалі навіть і не згадувалось", - зазначив Сергієнко.

Судове рішення за позовом кандидата у мери Василькова щодо визнання результатів недійсними

фото – Facebook Vladlen Sergiyenko


 
 
 
 
 

Як відомо, на виборах мера Василькова, що відбулися 2 червня, ТВК  визнала переможцем представника Партії регіонів Володимира Сабадаша. Його відрив від кандидата-"ударівця" Сергія Сабова становить 234 голоси.

Третє місце посів двічі екс-мер Василькова Валерій Попович.  Він оскаржив дії ТВК, а його штаб заявив про викриття спроби фальсифікації виборів, організованої сином і племінником голови ТВК Василькова Наталі Маркової. Відповідні відеодокази та свідчення молодих людей були оприлюднені на судовому засіданні Київського окружного адмінсуду.

Українська правда

powered by lun.ua