Напередодні саміту ЄС, Росія ще раз поговорить з Україною про Митний союз

8 переглядів
Середа, 2 жовтня 2013, 21:03

Росія і Україна проведуть низку консультацій, у тому числі на рівні глав МЗС, з питання участі Києва в Митному союзі до саміту "Східного партнерства", який відбудеться в листопаді у Вільнюсі.

Про це заявив статс-секретар, заступник голови Міністерства закордонних справ РФ Григорій Карасін.

"Що стосується двосторонніх контактів, то у нас був намічений досить обширний порядок денний. У середині жовтня в Калузі відбудеться зустріч в рамках великої міждержавної російсько-української комісії на рівні прем'єрів", - сказав він.

"Це буде економічний комітет. Наприкінці жовтня в Ростові-на-Дону запланована підкомісія з міжнародних питань, і з кожного боку делегації очолять міністри закордонних справ. Наприкінці жовтня в Дніпропетровську планується міжпарламентська двостороння зустріч", - додав Карасін.

За його словами, в Москві розраховують, що аргументи російської сторони будуть правильно сприйматися в Києві.

"У нас досить насичений двосторонній порядок денний. Саміт у Вільнюсі, де Україна має намір підписати угоду про асоціацію з ЄС, накладає свій відбиток на атмосферу двосторонніх відносин. Ми як і раніше готові ділитися з нашими українськими партнерами аргументацією на користь євразійського напрямку інтеграції. Принаймні, проти того, щоб протиставляти євразійську інтеграцію європейській", - сказав він.

Заступник голови МЗС зазначив, що саме підготовці цих зустрічей та їх наповненню були присвячені його переговори з першим заступником голови МЗС України Русланом Демченком, які відбулися в середу в Києві.

Дипломат підкреслив, що тема Митного союзу і участь України в ньому безсумнівно буде порушуватися під час всіх цих переговорів.

"Як ми можемо уникнути цієї теми, якщо вона є настільки злободенною і найбільш важливою в суспільному розумінні характеру двосторонніх відносин!" - підсумував він.

РИА Новости 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua