Сноуден може провести консультацію для "шокованого мафіозі" Лепса

П'ятниця, 1 листопада 2013, 15:52

Колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден зможе проконсультувати співака Григорія Лепса про методи можливого прослуховування спецслужбами США.

Про це заявив адвокат американця Анатолій Кучерена, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо Григорій (Лепс - ред.) зацікавиться, яким чином його прослуховували, він зможе отримати консультацію у Едварда Сноудена", - заявив він.

"Якщо вони захочуть особисто зустрітися, думаю, проблемою це не буде", - додав адвокат.

Раніше Кучерена висловив думку, що звинувачення співака Лепса у зв'язку із злочинною групою в США випливає з прослуховування і читання його листування.

Він зазначив, що інформація про звинувачення Лепса шокувала його.

"Це випливає виключно з прослуховування, читання листування якийсь, напевно", - підкреслив адвокат.

Міністерство фінансів США напередодні оголосило про занесення до своїх контрольних списків за підозрою в приналежності до євразійського злочинному синдикату "Братське коло" Григорія Лепсверідзе (сценічний псевдонім Григорій Лепс) і ще 5 осіб.

Осіб, занесених до цього списку, підозрюють у зв'язках з Владиславом Леонтьєвим і Гафуров Рахімовим, які вважаються впливовими членами злочинних груп і знаходяться у списку санкцій США з лютого 2012 року.

На думку американської влади, Лепс "служить кур'єром для доставки грошей від імені Леонтьєва".

У продюсерському центрі Лепса відмовилися коментувати звинувачення США на адресу співака, назвавши їх "маячнею".powered by lun.ua