Грузинські депутати приїхали до Києва підтримати Євромайдан

Вівторок, 3 грудня 2013, 11:13

Члени колишньої правлячої партії Грузії "Єдиний національний рух" увечері 2 грудня приєдналися до акції протесту у Києві, щоб підтримати прихильників євроінтеграції України.

Про це повідомляє сайт "Новости-Грузия" з посиланням на грузинську телекомпанію "Імеді". 

Грузинський депутат Давид Сакварелідзе заявив кореспонденту каналу на акції в Києві: "На жаль, в України й Грузії одна головна проблема – Росія. Вона не зможе віддалити Грузію й Україну від природної орбіти, яка називається приєднанням до Європи".

Депутатам від меншості парламенту Грузії організатори Євромайдану подякували за підтримку й почастували чаєм.

"Якщо цій країні й цьому народу заламають руки, тоді й на нас буде вчинений досить великий тиск. Якщо сьогодні на Майдані переможе український народ, і він доможеться своєї мети, тоді й у нас протягом року буде більш спокійне життя, і ми зможемо спокійно продовжити шлях до Європи", - зазначив депутат Серго Ратіані.

"Ця криза, складнощі й проблема в Україні викликані тільки фактором Росії, тиском і використанням важелів, які є в РФ проти України",- додав Георгій Барамідзе.

За даними "Імеді", грузинські опозиціонери планують залишитися в Україні на декілька днів і зустрітися з усіма політичними силами, у тому числі з представниками правлячої Партії регіонів.

Напередодні, 2 грудня, у Тбілісі пройшла акція на знак солідарності з українцями, що мітингують. А вже ввечері на Майдані Незалежності в Києві майоріли і грузинські прапори.

Як відомо, масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших містах України почалися 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС, яке планувалося підписати 29 листопада.

На відміну від України, Грузія парафувала угоду про асоціацію з ЄС у Вільнюсі 29 листопада.  powered by lun.ua