Портнов "порадив" ЄС заморозити його активи на Місяці

Четвер, 6 березня 2014, 16:04

Колишній перший заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов заперечує наявність активів за кордоном.

Про це йдеться в його заяві, текст якого мають "Українські Новини".

"Рішення заморозити мої активи за кордоном це дурість. Краще заморозити мої активи на Місяці, бо у мене немає і ніколи не було ні рахунків, ні активів за кордоном", - заявив Портнов.

Він вирішив, що інформація про заморожування його активів за кордоном є спланованою пропагандою для схиляння до співпраці з ЄС.

"Фактично такими діями чиновники ЄС встановлюють непроцесуальну, прийняту в непрозорий спосіб юридичну відповідальність посадових осіб України за власну точку зору і публічну політичну позицію", - думає радник Януковича.

Зазначені дії функціонерів з ЄС, думає Портнов, є продовженням політичної розправи.

"Ці рішення пишуться в Києві моїми опонентами, а потім штампуються в офісах європейських структур", - думає Портнов.

Колишній перший заступник голови АП вимагає від офіційної влади України та ЄС вибачень.

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш через свою прес-службу заявила, що у неї немає і ніколи не було ніяких особистих активів.

Про це вона повідомила, коментуючи інформацію про те, що ЄС вирішило заморозити її особисті активи.

"Дізнавшись про рішення країн ЄС про заморожування моїх особистих активів, заявляю, що таких активів у мене ніколи не було і немає. І прошу тих, хто оприлюднив цю інформацію, подати докази про мої активи або спростувати їх так само публічно", - заявила Лукаш.

Як відомо, що ЄС вирішив заморозити активи Віктора Януковича, Андрія Портнова, Віталія Захарченка, Віктора Пшонки і ще 15 українців, підозрюваних у привласненні державних коштів.

Українська правдаpowered by lun.ua