У полоні бойовиків понад 200 людей із різних країн - Тарута

6 переглядів
П'ятниця, 6 червня 2014, 15:38

У полоні в бойовиків наразі перебуває понад 200 людей, повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на прес-службу Донецької ОДА.

"Сьогодні переговори сконцентровані навколо звільнення заручників - бойовики наразі незаконно утримують понад 200 людей, громадян різних країн", - каже Тарута

За його словами, владу на переговорах представляє мер Донецька Олександр Лук’янченко.

Водночас він зазначив, що переговори просуваються складно через кадрову плутанину серед бойовиків і постійну зміну парламентерів з їхнього боку.

Крім того, за словами Тарути, бойовики не мають зрозумілих політичних цілей.

"Проте переговори триватимуть. Вони - єдиний шлях, іншого не існує. Будь-яка війна завжди рано чи пізно закінчується переговорами й миром - це твердження не потребує доказів. Я дуже сподіваюся на те, що люди зі зброєю це теж розуміють", - сказав він.

Тарута наголосив, що за цінності, про які говорять противники київської влади, воюють не зі зброєю, а лише словом і ділом.

"Я поважаю людей, котрі борються за свої ідеали. Поважаю їхнє право на послідовне обстоювання власної думки та власних цінностей. Але я зневажаю людей, які розводять хаос, сіють страх і кривдять беззахисних. Зневажаю злодіїв і грабіжників. Мародерів і катів. І я вдвічі зневажаю тих, хто робить це за гроші", - сказав голова Донецької ОДА.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua