Сина Вітренко можуть зробити заступником голови "Нафтогазу"?

Середа, 9 липня 2014, 09:21

Радник голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко претендує обійняти посаду заступника голови правління "Нафтогазу України".

Таку інформацію публікує урядовий уповноважений із боротьби з корупцією Тетяна Чорновол на офіційній сторінці у Facebook.

"Просимо повідомити інформацію щодо фактів можливої корупційної діяльності Вітренка Юрія Юрійовича (1976 р.н., м.Київ), який претендує на посаду заступника голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", - йдеться у нотатці.

"Хто має незаперечні факти недопустимості такого призначення, пов'язані з корупційною діяльністю, пишіть будь ласка їх в коментарях. Всі вказані Вами факти, які суперечать статусу держслужбовця, будуть передані урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики Тетяні Чорновол і озвучені на урядовому засіданні під час голосування за цього кандидата на посаду", - закликають користувачів соцмережі.

Чорновол наголошує, що за своїми повноваженнями вона не подає претендентів на посади і не голосує за їх призначення, проте має право дорадчого голосу при обговоренні кандидатури і може висловити заперечення за наявності доведених фактів корупційності.

"Щодо професійності, компетентності, досвіду, освіти, віку, відкритості та інших зауважень до кандидатури звертайтесь у відповідний державний орган: Національне агентство України з питань державної служби", - додає вона.

Як відомо, 23 квітня цього року головним радником голови правління НАК "Нафтогаз -України" Андрія Коболева призначили Юрія Вітренка – сина лідера Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко.



powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!