Порошенко: Зона проведення АТО скоротилась на три чверті

Вівторок, 5 серпня 2014, 15:40

Президент Петро Порошенко відзначив, що за два місяці зона проведення антитерористичної операції скоротилась на три чверті.

Про це він сказав на нараді з керівниками силових відомств у вівторок, передає прес-служба глави держави.

На зустрічі президент відзначив досягнення АТО:

"Мужністю та героїзмом, звитягою та ціною свого життя українські воїни день за днем відвойовують нові населені пункти, звільняють нові території від окупації бандитів-найманців", - сказав Порошенко.

Глава держави підкреслив, що за останні два місяці зона проведення АТО скоротилась на три чверті.

"Головний результат - що мільйони людей мають можливість повернутися до нормального життя", - сказав Порошенко.

Президент підкреслив, що всі операції зі звільнення окупованих територій мають на меті максимальне скорочення людських втрат – як серед мирного населення, так і серед військових.

Говорячи про перебіг чергової хвилі мобілізації, президент наголосив на важливості суворого дотримання законодавства та рішучої боротьби з фактами корупції.

Він звернув увагу генерального прокурора та голови СБУ на наявність таких фактів.

"Розгляньте пропозицію, щоб воєнкоми несли відповідальність за якість кадрового складу, який мобілізують. Можливо, ми введемо практику, коли бойові офіцери з фронту, які отримали поранення, будуть працювати у воєнкоматах, навіть на посадах воєнкомів або їх заступників, а воєнком на 45 діб поїде у Збройні Сили", - запропонував Порошенко.

Глава держави відзначив, що проведення мобілізації дозволить вирішити питання короткострокових відпусток для воїнів, які беруть участь в АТО.

"99,9% наших військовослужбовців героїчно виконують свої обов’язки", - наголосив президент.

Українська правда

powered by lun.ua
Усі новини...