Геращенко нагадав Жириновському, що Москвою керували князі з Києва

Четвер, 7 серпня 2014, 12:09

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко порадив російському депутату Володимиру Жириновському співпрацювати з українським судом і відмовитись від територіальних претензій.

Про це він сказав в ході телефонної розмови з Жиринівським, повідомив Аваков на своєму Facebook.

Жириновський телефонував Авакову, щоб "попередити" про майбутні проблеми з московським військовим судом.

На це Геращенко нагадав російському депутату, що в Україні проти нього відкрито справу за допомогу терористам і висловив сподівання, що його разом із президентом РФ Володимиром Путіним чекає міжнародний трибунал.

"Якщо ви допомагатимете нам боротись за свободу України, і допомагати роз'яснити вашим колегам по Держдумі, що те, що робить зараз Росія – неправильно, то я впевнений, що наш суд врахує це як пом'якшувальну обставину", - заявив Геращенко.

Жириновський заявив також, що "Крим – це Росія, вся південно-східна Україна - Новоросія, - це Росія".

На це Геращенко нагадав йому, що Україна простягалася від "Сяна до Дону, і Ростов-на-Дону і Білгород теж входили в землі України", тому краще на ці теми не сперечатись.

І на додачу нагадав, що "Москву заснував Київський князь Юрій Долгорукий. Тому будь, будь ласка, поверніть нам Москву, бо вона керувалась із Києва".

Жириновський наполягав на тому, що необхідно зустрітись і провести переговори про те, що "Новоросія" відходить Росії, Чернігів і Суми – Росії, Північна і Західна Україна – Білорусі".

Але Геращенко не пристав на таку пропозицію.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування