Країни-члени НАТО готові надати Україні 15 мільйонів євро

7 переглядів
Четвер, 4 вересня 2014, 22:58

Країни-члени НАТО готові надати Україні 15 млн. євро фінансової допомоги для проведення реформ у секторі безпеки.

Про це на брифінгу після засідання комісії "Україна - НАТО" за участі глав держав і урядів країн-членів НАТО сказав генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

"Ми будемо проводити консультації, щоб допомогти Україні з проведенням реформ в оборонному секторі, і союзники за посередництва НАТО нададуть близько 15 мільйонів євро", - сказав Расмуссен.

Водночас він зазначив, що було створено комплексний спеціалізований пакет заходів, що повинен допомогти Україні краще забезпечити власну безпеку.

"Ми зосередимося на кіберзахисті, логістиці, командному управлінні і засобах зв'язку. Ми також допоможемо з реабілітацією військовослужбовців, які постраждали внаслідок конфлікту", - додав Расмуссен, розповівши про створення 4 трастових фондів для України.

Також Расмуссен підкреслив, що український народ і влада повинні самостійно вирішити, яким чином розвивати співпрацю з НАТО в майбутньому.

Як відомо, Расмуссен вважає, що можливість поставок військового обладнання в Україну залежить від рішень окремих країн-членів організації.

НАТО має намір залучити Україну до спеціальної програми із створенням чотирьох трастових фондів для соціальної реабілітації поранених в антитерористичній операції.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua