До десятки безвідповідальних депутатів потрапили Ляшко і Симоненко

Четвер, 23 жовтня 2014, 16:12

Представники системи народного контролю"Слово і Діло"  презентували ТОП-50 найбільш безвідповідальних депутатів Верховної Ради VII скликання.

Рейтинг було складено у рамках проекту "Детектор політичної відповідальності".

"Його головною метою, є можливість сформувати усталене уявлення виборців про діючих народних депутатів і кандидатів, голос за яких вони мають у планах віддати на дострокових парламентських виборах 2014 року, а також показати ступінь ефективності виконання їх обіцянок", - зазначили у Слові та ділі.

Активісти "Слова і Діла" звернулись до всіх без виключення народних депутатів ВР VII скликання і особливо до тих, що значаться у списках кандидатів в народні депутати парламенту наступного скликання.

Нардепів попросили пройти "Детектор політичної відповідальності" і надати до 20 жовтня документальні підтвердження фактів щодо стану виконання або невиконання наданих обіцянок протягом поточної депутатської каденції.

Із загального числа всього депутатського корпусу, прозвітували за свої обіцянки лише 14 народних обранців: Григорій Немиря, Оксана Продан, Володимир Литвин, Віктор Тимошенко та інші.

Активісти склали ТОП-50 найбезвідповідальніших депутатів. Для збільшення клікніть на зображення. Інфографіка: slovoidilo.ua

Відповідні народні депутати надали спеціалістам системи народного контролю розширену інформацію щодо власної депутатської діяльності за останні два роки, включно з матеріалами статистичного та інфографічного характеру.

Українська правдаpowered by lun.ua