Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Членство України в НАТО можливе лише в довгостроковій перспективі - Ерлер

Середа, 3 грудня 2014, 08:07

Членство України в НАТО можливе лише в довгостроковій перспективі.

Про це заявив уповноважений уряду Німеччини зі співпраці з Росією та країнами "Східного партнерства" Ґернот Ерлер в інтерв'ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung, повідомляє DW.

"Для цього спочатку потрібно багато чого змінити. Перш за все, більше не повинно бути напруги і конфлікту, як на даний час у Східній Україні. За договором НАТО, приєднання країни повинно підвищити безпеку Альянсу. У випадку з Україною цього, вірогідно, не слід очікувати", - наголосив політик.

Ерлер також висловив сподівання на згортання бойових дій між сепаратистами та українськими військами на сході України.

За його словами, на Донеччині та Луганщині здійснюються зусилля з припинення вогню. На думку Ерлера, це означає "можливість того, що зброя все ж замовкне, після того як домовленості про припинення вогню, укладені на початку вересня, не були дотримані обома сторонами".

Ерлер також переконаний, що рішення НАТО про створення сил швидкого реагування не призведе до ескалації кризи з Росією, викликаної конфліктом в Україні.

На думку політика, альтернативою створенню так званого "вістря списа" було б розгортання ударних сил НАТО на кордонах з Росією: в Польщі та країнах Балтії. "Зараз цього не відбувається", - зазначив Ерлер.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: