Нацрада з ТБ викличе керівництво "Інтера" на наступне своє засідання

33 перегляди
Четвер, 1 січня 2015, 23:41

Національна рада з питань телебачення й радіомовлення запросить на найближче засідання керівництво телеканалу "Інтер" для розгляду програмної концепції телеканалу "Інтер".

Про це повідомила член цієї Нацради Ольга Герасим’юк у Facebook.

"На перше ж в новому році засідання Нацради ми викликаємо Анну Безлюдну ("Інтер"). Заслухати її концепцію новорічних шоу", - написала вона.

"Також запрошуємо взяти участь у цій розмові СБУ, сподіваємося на участь РНБО, запросимо голову Комітету свободи слова ВР, депутатів…", - написала вона і зазначила, що РНБО може застосувати санкції до телеканалу "Інтер".

"Обов'язково закличемо громадських активістів, пресу, представників європейських організацій", - додала Герасим’юк.

Вона зазначила, що перед новорічними святами моніторинговий центр Нацради отримав завдання поставити на контроль всі ефіри – і результат моніторингу буде опрацьовано на засіданні в вищезазначеному колі учасників.

Довкола телеканалу "Інтер" зчинився скандал, бо він у новорічну ніч транслював запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосиф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-грата.

В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських "зірок", які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України, - Валерії, Олега Газманова, Миколи Баскова.

Після цього за введення санкцій проти українських каналів, які транслюють виступи "нев'їзних" артистів, виступили міністр інформаційної політики України Юрій Стець та речник президента України Святослав Цеголко.

А секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за антиукраїнську діяльність телеканал "Інтер" слід позбавити ліцензії на мовлення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua