Одного з винуватців ДТП в Костянтинівці відпустили під заставу

Вівторок, 7 квітня 2015, 22:53

Апеляційний суд Запорізької області звільнив винуватця аварії в Костянтинівці Донецької області, офіцера ЗСУ Мар'яна Рака, під заставу в розмірі 60 тис грн.

Як повідомив військовий прокурор Запорізького гарнізону Михайло Івлєв, прокуратура буде вимагати, щоб Рак залишився під вартою.

"Запорізьким обласним апеляційним судом було винесене рішення, на мій погляд, безпідставне і абсолютно аморальне", - вважає він.

"За скоєння тяжких злочинів, а саме ст. 425 КК, яка передбачає покарання до 7 років (позбавлення волі), військовослужбовець в стані алкогольного сп'яніння, який звинувачується правоохоронними органами - я вважаю, він не повинен перебувати під заставою. Однозначна думка прокуратури - він повинен перебувати під вартою", - зазначив прокурор.

Івлєв повідомив, що 7 квітня апеляційний суд Запоріжжя ухвалив рішення про звільнення Рака на час слідства під заставу в розмірі 60 тис грн, а водій бронетранспортера Роман Карпинец рішенням суду був залишений під вартою.

Прокурор також зазначив, що наразі Рак ще перебуває під вартою.

16 березня в Костянтинівці (Донецька область) сталося ДТП за участю українських військових: БТР збив жінку з двома дітьми, одна дівчинка загинула, мати і друга дитина потрапили до лікарні.

Після цього в місті почалися масові заворушення.

Двоє винних у ДТП були затримані, суд обрав їм запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua