У Мартиненка знову кажуть, що дані про кримінальну справу - "чорний піар"

Субота, 9 травня 2015, 18:17

У прес-службі депутата Миколи Мартиненка назвали "чорним піаром" інформацію про те, що він фігурує у кримінальній справі як підозрюваний у корупції.

Відповідну заяву було розіслано журналістам у суботу.

Раніше з посиланням на українську редакцію Deutsche Welle повідомлялося, що федеральна прокуратура Швейцарії звернулася до України та Чехії із запитом про надання правової допомоги у рамках розслідування кримінальної справи проти Миколи Мартиненка.

У прес-службі депутата вважають, що атака на голову комітету з ПЕК Мартиненка посилилась після того, як "він зробив усе для ухвалення ключової поправки до закону про ринок природного газу".

"У нових публікаціях так само не надається ніяких документальних підтверджень щодо звинувачень на адресу Миколи Мартиненка", - йдеться в оприлюдненій заяві.

"Знову все ґрунтується на словах анонімних джерел, а у копії рішення апеляційного суду, посилання на яке міститься в матеріалі, ім’я Миколи Мартиненка не згадується і близько", - заявили у прес-службі. 

Як відомо, у березні нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко повідомив, що у Швейцарії порушено кримінальну справу проти депутата від "Народного фронту" Миколи Мартиненка.

Наприкінці грудня 2014 року чеська газета Pravo повідомила, що справу в Швейцарії відкрито проти Мартиненка за отримання хабаря від компанії-постачальника обладнання для атомних електростанцій Skoda JS, де пізніше було проведено обшук.

Журналісти швейцарської газети SonntagsZeitung з'ясували, що Мартиненко підозрюється в отриманні хабаря в розмірі 30 мільйонів франків, які були заблоковані на рахунках в банку Hottinger в Швейцарії. Там керівництво фінустанови помітило підозрілі транзакції та поскаржилося правоохоронцям. 

За документами, гроші були спрямовані на рахунки Мартиненка за "договорами про консультування".

Справа проти Мартиненка була порушена 15 серпня 2013 року. Восени 2014 року депутат навіть був запрошений на допит до Швейцарії, яка гарантувала йому безпечний в'їзд до країни.

У свою чергу у прес-службі Мартиненка заявили, що "звинувачення на його адресу з боку Сергія Лещенка є маніпуляцією та складовою інформаційної війни".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування