Порошенко уявив себе кухарем: "Чимало страв уже в печі"

Четвер, 4 червня 2015, 11:41

Президент Петро Порошенко незадоволений темпами реформ, але сподівається, що до кінця року усе суспільство відчує перші результати змін.

Про це він заявив, звертаючись зі щорічним посланням до Верховної Ради 4 червня.

"Якщо уявити себе шеф-кухарем, можна сказати, що чимало блюд уже в печі. Для якихось підходить тісто, для інших – зібрано всі необхідні інгредієнти. Є й такі страви, що ми з вами навіть не знали і їх рецепту. Все це називається поточним статусом реформ у словнику Національної ради реформ", - сказав Порошенко.

"Своїм указом я створив її (раду) з представників усіх гілок влади та експертів, представників громадянського суспільства для координації всіх реформаторських проектів. 5-6 місяців – це занадто малий термін для того, щоб відчути результати, але й чаша терпіння у людей переповнена. А іншого варіанту, щоб прискорюватися, просто не існує", - додав він.

За словами президента, "реформи ще не на фініші, але вже й не на старті".

"Зміни й напрацювання відчутні здебільшого для експертів та учасників самого процесу. До кінця року перші зміни обов’язково мають стати помітними для всього суспільства", - сказав Порошенко.

"Ми лише на стадії зведення фундаменту реформ, але я так само, як і всі, незадоволений темпами і прискорюю процеси, як тільки може президент це робити в умовах парламентсько-президентської республіки", - заявив він.

Порошенко зазначив, що його найбільше турбує корупція і боротьба з нею.

Як відомо, Порошенко вже майже рік перебуває на президентській посаді (його інавгурація відбулася 7 червня 2014 року).powered by lun.ua